Kontakt

W celu nawiązania z nami kontaktu skorzystaj z poniższego formularza elektronicznego, lub adresu email i nr telefonu kontaktowego po prawej stronie.

Klientów obsługujemy w języku polskim i angielskim.

FORMULARZ KONTAKTOWY:

  Informacja o ochronie danych osobowych:

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Brzeziński i Wspólnicy spółka jawna, z siedzibą w Warszawie (03-984) przy ul. Jugosłowiańskiej 15b/40. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
  Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Dane kontaktowe:

  Telefon:+48 502 342 502
  Email: kancelaria@jbp-law.pl

  Dane kancelarii:

  Brzeziński i Wspólnicy spółka jawna
  ul. Jugosłowiańska 15b/40, 03-984 Warszawa
  KRS: 0000923763
  NIP: 1133020189
  REGON: 387096030